Operasyonel Yapı

Lojistik

İndeks, Türkiye’nin 81 ilinde 7000’i aşkın bayisi ve konsolideye dâhil edilen şirketlerle beraber 323 çalışanı ile İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan lojistik merkezlerinden dağıtım yapmaktadır.

1992 yılında kurulan Ankara şubesi ve 1995 yılında kurulan İzmir şubesi “bölge müdürlükleri” olarak faaliyet göstermektedir. Kendi içlerindeki birimleri ile bölgelerinde bulunan şehirlerdeki bayilerine satışlardan ve kanalın geliştirilmesinden sorumludurlar. Ankara Bölgesi Ankara, İç Anadolu, Doğu Anadolu; İzmir Bölgesi İzmir, Batı Anadolu, Ege bölgelerinden sorumludur. Bu bölgelerin dışında bulunan diğer bölgeler İstanbul Merkez Ofis sorumluluğundadır.

2006 yılında Indeks, lojistik merkezi olarak kullanılmak üzere 39.761 m2 arsa üzerine kurulmuş, 18.969 m2 kapalı alanı bulunan Karadeniz Örme A.Ş.’yi satın alarak sektöründeki önemli yatırımlardan birine daha imza atmıştır. Karadeniz Örme Sanayi A.Ş. şirket ünvanı Teklos Teknoloji Lojistik Hizmetler A.Ş. olarak değiştirilmiş ve şirketin iştigal konusu, lojistik hizmetleri yapmaya uygun hale getirilmiştir. Teklos Teknoloji Lojistik A.Ş. grup şirketlerine ve bilişim teknolojileri konusunda faaliyet gösteren diğer şirketlere lojistik hizmetleri vermektedir. Şirket merkezi 26.10.2006 tarihinde yeni yerine taşınmıştır.

Bunun yanı sıra Ankara ve İzmir’de bölgesel depoları bulunmaktadır.

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan
NETEKS Teknoloji Ürünleri A.Ş. sorumlu tutulamaz. © Copyright NETEKS Teknoloji Ürünleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır.